Jubileusze

Jubileusz 50-lecia przedszkola
14.06.19r. w Sali kongresowej Pałacu Czartoryskich odbyła się Gala Jubileuszu 50-lecia Miejskiego Przedszkola Nr 10 w Puławach. Uroczystość zgromadziła wielu gości, rodziców, absolwentów, byłych, obecnych pracowników i była okazją do wspomnień o ludziach i wydarzeniach, związanych z przedszkolem. Dotychczasową działalność placówki przedstawiono w formie interesującej wystawy pt. „Przedszkole dawniej i dziś” oraz ciekawego filmu, który ukazał piękno pracy z dziećmi i ich zadowolenie z pobytu w przedszkolu.

Galę uświetniły przepiękne występy przedszkolaków, które zaprezentowały się w tańcach narodowych i towarzyskich. Jubileusz objęty był wieloma Honorowymi patronatami: Minister Edukacji Narodowej, Wojewody Lubelskiego, Marszałka Województwa, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Starosty Puławskiego, Prezydenta Miasta Puławy. W uroczystości wzięli udział m.in. przedstawiciele Prezesa Rady Ministrów, Wicewojewoda Lubelski, Lubelski Kurator Oświaty, Wicestarosta Powiatu Puławskiego, Wiceprezydent Miasta Puławy i Przewodnicząca Rady Miasta Puławy oraz odczytane zostały listy gratulacyjne od Minister Edukacji Narodowej, od Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

Podczas gali wręczono statuetki „Przyjaciel Przedszkola”, tym którzy w sposób szczególny wspierają działania placówki (rzeczowy, finansowy lub poprzez osobiste zaangażowanie). Nie zabrakło słodkiego poczęstunku w formie jubileuszowego tortu.

Powrót na początek strony